Fascynujące gry i konkursy dla dzieci i rodzin

“Rysowanie ze swoimi ulubionymi palcami”

Narysuj z dzieckiem jego pierwsze zdjęcie za pomocą malowania palcami. Taka aktywność zachwyci Twoje dziecko i pomoże ci rozwinąć uwagę i wyobraźnię. Rysuj różne postacie, zapamiętaj lub naucz się nowych kolorów, niech maluch ma możliwość pokazania wyobraźni.
“Oglądanie natury”

Chodząc z dzieckiem na ulicy, wybierz się na krótką wycieczkę: opowiedz nam o pogodzie, o zmianie pór roku i zmianach w przyrodzie. Dotknij liści i kwiatów, spójrz na drzewa, nakarm ptaki. Nawet najmniejszy maluch będzie się dobrze bawić!

Nie zapominaj, że każda sesja gry jest jak prawdziwa lekcja: ciekawe, otwierające okno na świat nowej wiedzy, fascynujące i bardzo przydatne. Graj razem!

Boże Narodzenie już wkrótce – czas pomyśleć o rozrywce dla dzieci! Aby dzieci nie przeoczyły podczas wakacji, zorganizuj ciekawe gry i konkursy dla niej. W tym artykule przygotowaliśmy dla Was kilka różnych pomysłów na zabawę dla dzieci, a także na urządzenie wspólnego spędzania czasu z całą rodziną. Gry planszowe pomogą Ci zorganizować wakacje, które są interesujące dla wszystkich członków rodziny, a konkursy mogą zapewnić hałaśliwą firmę dla dzieci.
Gra UNO

Fascynujące gry i konkursy dla dzieci i rodzin

Gra planszowa numer 1. Zaprojektowany dla osób w wieku od 5 do 105 lat.

Gra jest bardzo ekscytująca, łatwa do nauczenia. Ciekawie jest grać zarówno dzieci, jak i dorosłych. Zajmuje mało miejsca, więc często zabiera się go na wycieczki. Im więcej osób gra, tym bardziej interesujące i ekscytujące. Możesz grać razem lub zebrać towarzystwo składające się z maksymalnie 10 osób, ale zwykle jest to 4-6. DNA idealnie nadaje się na rodzinny wieczór i hałaśliwą firmę.
Zestawy do gry “Carcassonne”

Fascynujące gry i konkursy dla dzieci i rodzin

Seria gier strategicznych dla dzieci i dorosłych, przeznaczona dla 2-4 graczy od 7 lat