Hulajnogi dla dzieci

Wiek: 0-12 miesięcy lub więcej

Wybór jest ogromny – wybierz właściwe. Jeśli chodzi o mnie, najlepsze są te, które wydają różne dźwięki (dudnienie, dzwonek, pisk), ponieważ dzieci mogą nauczyć się odróżniać je.

Są wystarczająco małe, aby dziecko trzymało je w jednej ręce, gdy już siedzi, ale zbyt duże, aby stwarzać ryzyko, że dziecko może się zadławić w procesie solenia, podczas gdy on nie wie, jak usiąść.

Można ich użyć do przyspieszenia procesu uczenia się zwijania i pełzania hulajnogi dla dzieci, a także do zabawy z nimi, ukrywając je pod różnymi kubkami i talerzami, gdy dziecko jest na tyle duże, aby usiąść i użyć obu rąk do grania.

8. Piramida z grzechotką

Zabawki dla dzieci do roku zdjęcie

Jakie umiejętności rozwijają się: gry, leżąc na brzuchu, chwytając, ciągnąc, zwalniając obiekt z rąk, koordynując ręce i oczy, określając objętość, grając na wyciągniętych rękach w centrum, przenosząc z rąk do rąk, łącząc obiekty, określając źródło dźwięku, wizualną kontrolę obiektu , siedząc, stojąc, chodząc, kucając, czołgając się

Wiek: 0-12 miesięcy lub więcej

Tak, jest jeszcze więcej grzechotek i tak hulajnogi dla dzieci, dzieci nie muszą tego kupować. Tutaj kule są nawet mniejsze niż w poprzednim akapicie, więc dzieci są łatwiejsze w utrzymaniu. Ale wszystkie brzmią tak samo, więc wolę ustęp 7.

Zasada używania jest taka sama, jak w przypadku innych kul grzechotkowych, ale gdy tylko dziecko może usiąść i grać obiema rękami, bądź czujny.

Dzieci mogą rzucić piłkę i patrzeć, jak toczy się przez cały dzień, gdy tylko zorientują się hulajnogi dla dzieci, co może zrobić. Wieżyczka może być zarówno mała, jak i wysoka, umieszczając ją na stole lub kanapie. Stworzy to dodatkową trudność dla dzieci, które uczą się stać, kucać, chodzić i klęczeć, kiedy podnoszą upadłą piłkę z podłogi.