Inną opcją rozrywki dla całej rodziny jest gra planszowa

Ta słynna gra zdobyła miliony serc dzieci i dorosłych na całym świecie! Piękny design, proste zasady i fascynująca historia pozwolą Ci się dobrze bawić nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych. Jeśli więc szukasz ciekawej gry dla całej rodziny, spróbuj zagrać w Carcassonne. Aby to zrobić, kup gotowy zestaw gier: jest ich wiele z różnymi fabułami, a wszystkie są równie interesujące, a czas spędzony w takiej grze odleci radośnie i niepozornie!

Zasady gry są proste: za pomocą specjalnych kart uczestnicy z kolei sporządzają mapę starożytnego królestwa. Po sporządzeniu mapy uczestnicy dodają przedmioty do swoich kart: złodzieje, rycerze, pracownicy terenowi, a następnie przechwytują nowe terytoria i bronią swoich. Każdy obiekt gracza przynosi mu inną liczbę punktów. Wygrywa ten, który zdobędzie więcej punktów.
Zestaw do gry “Turtle Runs”

Fascynujące gry i konkursy dla dzieci i rodzin

Prosta gra, zrozumiała nawet dla małych dzieci i ciekawa nawet dla dorosłych.

Inną opcją rozrywki dla całej rodziny jest gra planszowa “Turtle Runs”. W pogoni za pysznymi żółwiami kapustnymi rywalizujcie w mistrzostwach i szybkości. Najważniejsze jest również to, że każdy gracz stara się najpierw trzymać swojego żółwia, ale nikt nie wie, gdzie. Żółwie poruszają się tam iz powrotem przy pomocy specjalnych kart i mogą opaść na ogon i jeździć na jednym z rywali.

Gra przeznaczona jest dla 2 do 5 uczestników, a jej proste zasady i ciekawy proces z pewnością zadowolą zarówno dzieci od 5 lat, jak i ich rodziców!
Gra planszowa “Happy Farm”

Fascynujące gry i konkursy dla dzieci i rodzin

Ekscytująca gra przeznaczona dla 2-4 graczy od 8 lat

Celem każdego uczestnika jest stać się właścicielem szczęśliwej farmy. I do tego trzeba zasadzić nasiona buraków, pszenicy, koniczyny, marchwi, zbiorów, szybko nakarmić mieszkańców swojej farmy: jagnięcinę, królika, trzodę chlewną lub krowę, a następnie sprzedawać produkty z gospodarstwa na rynku. Dochód można przeznaczyć na nowe nasiona – i tak dalej, aż do tego czasu twoje zwierzęta będą pełne i usatysfakcjonowane.