Z uwagi na to, że zabawka wydaje sygnały dźwiękowe, można ją ukryć pod kocem i pisknąć lub rozweselić prawie pełzające dziecko. Jest to trochę drogie, ale nie martw się, zabawka jest tego warta, szczególnie podczas ząbkowania.

6. Zestaw gumowych zabawek do kąpieli

Zabawki dla dzieci do roku zdjęcie

Jakie umiejętności rozwijają się: kontrola wizualna przedmiotów, chwytanie, bawienie się z wyciągniętymi ramionami, przenoszenie z rąk do rąk, układanie rzeczy razem, badanie przedmiotu quady dla dzieci w ustach, wzmacnianie rąk.

Wiek: 0-12 miesięcy lub więcej

Zaleca się, aby wiele miejsc rozwoju dzieci zakupiło lub wykonało zabawki na palcu, aby zabawić dziecko i pomóc mu rozwinąć umiejętności audiowizualne.

Osobiście nie mam pojęcia, gdzie kupić takie zabawki na palcu. Ale zestaw zabawek do łazienki natychmiast daje ci górę znaków i głosów. Przydadzą się nie tylko, aby wygłupiać się przed dzieckiem, który naprawdę nie widzi tego niezwykłego występu, ale także zabrać dziecko podczas kąpieli, podczas gdy on siedzi i próbuje chwycić zabawki, które topią się, a następnie wynurzają.

A gdy dziecko złapie co najmniej jedną, natychmiast wciąga ją w usta. I dobrze! Zabawki świetnie nadają się do ząbkowania, szczególnie Pan Octopus, z długimi mackami (należy go przedstawić Sophie). No i, oczywiście, zabawki do kąpieli będą przydatne przez długi czas po ukończeniu przez dziecko pierwszego roku życia, ponieważ dzieci uwielbiają wyciskać i wyciskać quady dla dzieci wodę z zabawki, dzięki czemu rozwijają one bardzo ważne mięśnie dłoni.

Czytaj także: Najlepsze zabawki do łazienki (ZDJĘCIA)

7. Zestaw grzechotek mini piłki

Zabawki dla dzieci do roku zdjęcie

Jakie umiejętności rozwijają się: ciągnięcie, chwytanie, granie na wyciągniętych rękach w środku, łączenie obiektów, określanie źródła dźwięku, rozpoznawanie dźwięku, stałość obiektu, kontrola wzrokowa, uwaga, wskazywanie kierunku piłki, czołganie.