Fakt, że piłka jest niemal symetryczny i nie ma innego, mniejsza kula wewnątrz (jak Matrioszka) sprawia, że ​​możliwe, aby rzucić go w tę iz powrotem, jak tylko dziecko dorasta i uczy się grać siedząc.

Przy okazji, czy wiesz, że popychanie piłki od dorosłego do dziecka daje dzieciom pojęcie dwukierunkowej natury komunikacji?

Bardzo często słowo “piłka” staje się pierwszym słowem dziecka.

Ponadto możesz ukryć piłkę w kocu i grzechotać grzechotką – aby dziecko uczyło się, że rzeczy istnieją, nawet jeśli nie są widoczne (to się nazywa “uporczywość obiektu”).

Piłka wykonana jest z miękkiego materiału rowerki dla dzieci, dlatego nie szkodzi, gdy pojawiają się zęby lub istniejące zęby. Kula ta może być wygięta w dowolny sposób, łatwa do zmywania i prawie niemożliwa do złamania. Ale jego najlepszą zaletą jest cena. Jest bardzo tania, a okres jej ważności wykracza poza rok.

5. Giraffe Sophie

Zabawki dla dzieci do roku zdjęcie

Jakie umiejętności rozwijają się: chwytanie, koordynacja ręka-usta, test zębów, określanie źródła dźwięku, stałość obiektu, przenoszenie z ręki do ręki

Wiek: 0-12 miesięcy lub więcej

Sophie jest teraz u szczytu swojej popularności. Mała gumowa figurka żyrafy poradzi sobie z ząbkowaniem, a po tym, jak Sophie mieszkała w naszym domu przez kilka miesięcy, zdałem sobie sprawę z jej zalet.

Jest sprzedawany jako zabawka do rozwoju wszystkich zmysłów rowerki dla dzieci. Rzeczywiście, jest to gumowa zabawka, która jest łatwa do trzymania, która pikuje, gdy jest ściśnięta i przyjemna do żucia.

Ale to, co odróżnia je od pozostałych zabawek, które są używane w okresie ząbkowania, to długie nogi, które są szczególnie przyjemne do sapania, gdy wycina się daleka trzonowce.

Na rynku jest niewiele takich wielofunkcyjnych zabawek do żucia, jak żyrafa Sophie. Możesz usłyszeć od razu, gdy wchodzisz do supermarketu z wózkiem i słychać takie pikantne mistrzostwo, więc nie masz wyboru, musisz przepraszać bez końca i wyjaśnić, że twoje dziecko ma zęby.