Zabawki edukacyjne dla dzieci

Ważne kryteria, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze: Należy pamiętać o wieku, zainteresowaniach i poziomie rozwoju dziecka. Zwróć uwagę na jakość, projekt i konstrukcję. Upewnij się, że wszystkie instrukcje w instrukcji są dla ciebie jasne i, jeśli to konieczne, dla Twojego dziecka. Pamiętaj, aby przeczytać etykiety. Przestrzegaj zaleceń dotyczących wieku, takich jak “Nie zalecane AlaKoala.pl dla dzieci poniżej trzeciego roku życia”. Te, które zawierają małe części, nie są przeznaczone dla dzieci poniżej trzeciego roku życia (zdejmowane oczy i noski, głośniki wysokotonowe itp.) Dla dzieci poniżej ośmiu lat powinno być bez ostrych krawędzi szkła i metalu. Z biegiem czasu mogą pękać, tworząc krawędzie tnące. Zwróć uwagę na następujące etykiety na etykietach: “ognioodporne / ognioodporne” na materiałach, “zmywalne / używanie higienicznych materiałów” na lalkach.

Zabawka nie jest tłem, a nie dekoracją pokoju dziecięcego. Dzieci powinny manipulować i bawić się, układać wątki i bajki. Duża liczba wartości zabójstw. W młodym wieku, na przykład, główna działalność jest obiektywna. W tym wieku dziecko musi kupić tak zwaną AlaKoala.pl mieszankę – piramidy i na przykład drewniane sortowniki. Screenshot 2016-04-14 at 03/22/13 W tym okresie (1-3 lat) bardzo ważne jest rozwijanie koordynacji ruchów dziecka. Uczy się chodzić, a także rozwija zdolności motoryczne palców. Różnorodne sznurowanie, fresnele i oczywiście piramidy, które pomagają dziecku rozwijać myślenie przestrzenne, a także definiować pojęcia więcej – mniej pomoże dużo.

Dla przedszkolaków zabawka przestaje AlaKoala.pl być obiektywna i staje się fabułą. Dzieci w tym wieku są ważne, aby zaangażować się w grę, wymyślać fabuły, role, bajki. Ten wiek charakteryzuje się dużym zainteresowaniem różnymi zwierzętami i oczywiście ludźmi. Gdy dziecko zaczyna uświadamiać sobie, inne osoby stają się nim zainteresowane. Wszystko to stawia specjalne wymagania dla zabawek w tym wieku. Wśród nich powinno być wiele różnych małych ludzi i postaci zwierząt.

Dodatkowe informacje: AlaKoala.pl