Zabawki ogrodowe dla dzieci

Kartonowa książeczka dla dzieci

Zabawki dla dzieci do roku zdjęcie

Jakie umiejętności rozwijają się: granie na brzuchu, siedzenie, ciągnięcie, chwytanie, skanowanie, przewracanie stron, uwaga, wskazywanie.

Wiek: 0-12 miesięcy lub więcej

Nie sposób przecenić wszystkich zabawki ogrodowe dla dzieci zalet randkowania dziecka z książką. Im wcześniej zaczniesz czytać książki, tym lepiej.

Połóż się obok dziecka i zacznij przewracać jasną książkę pełną zdjęć w odległości około 30 cm od dziecka. Nawet gdy dziecko bawi się tylko na brzuchu, a także przed snem i głównym snem.

Czytaj książki śpiewając, powtarzając proste zdania. Gdy tylko dziecko nauczy się usiąść, pozwól mu rozwinąć umiejętności ruchowe, przewrócić kartki i otworzyć tekturowe fałdy.

Najważniejsze, aby cieszyć się tym procesem, ponieważ będzie musiało być wykonywane często i przez długi czas. Nie ma potrzeby kupowania najmodniejszych książek dla dzieci, które do końca roku nadal będą wyglądać jak śmieci. Weź coś ze swojej biblioteki i przyjaciół, których dzieci już dorastały.

Czytaj także: Ulubiona dziecięca bajka: co magiczny spisek będzie nauczał

10. Zabawki na frajerów do stołu
Zabawki dla dzieci do roku zdjęcie

Jakie umiejętności rozwijają się: percepcja objętości, atrakcyjność, koordynacja ruchu rąk i oczu zabawki ogrodowe dla dzieci, przyczyna i skutek, gra na dłoniach rozciągnięta do środka

Wiek: 0-12 miesięcy lub więcej

Przyznajmy, dzieci uwielbiają wciągać wszystko do ust. Czasami wydaje się, że jedynym sposobem, aby zrobić to z użyciem rąk zamiast ust, jest przyklejenie zabawek do stołu. Ale dzięki twórcom zabawek jesteście uratowani.

Osobiście uwielbiam te zabawki za przyssawki, które obracają się, huczą i grają melodię, za każdym razem, gdy zaczynasz ją obracać. Taką zabawkę można przymocować do rozwijającego się dywanu zabawki ogrodowe dla dzieci, aby dzieci spojrzały na nią, leżąc na plecach i mogły zrozumieć związek przyczynowo-skutkowy, jeśli po uderzeniu melodia zaczyna grać.